KONST / Litografier / Färglitografi 14632179
nr 1463 2179
Angelica Wiik
(f. 1960), Sverige
EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Signerad. Färglitografi. Bladets mått: 61x43cm, yttermått inklusive ram: 76x66cm
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 25 april 2022
kl 18:47:45
1.500 kr
2.000 kr
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
25 apr